גדרות

גדרות ושערי ברזל נועדו, ללא ספק, לשמור על הבית, על ביטחון דייריו ועל הפרטיות שלהם. ישנם אנשים הנרתעים מהמחשבה לסגור את עצמם בפני העולם החיצוני, אבל במציאות של היום, פשוט אין ברירה. הרי לא תרצו שיגיעו זרים, בלתי מוזמנים ובלתי רצויים וייכנסו לגינה שלכם או לביתכם! כדי לשפר את הרגשה, מייצרים בשנים האחרונות גדרות כל כך יפות שהן מגיעות לרמה אמנותית של ממש. הן הופכות להיות אלמנט עיצובי לכל דבר מסביב לבית ובמקרים רבים אף משדרגות את הבית והגינה גם יחד.

אנחנו במסגריית פומפ ובהנהלת דני פומפ, מייצרים מגוון רחב של מוצרי ברזל ובהם גדרות מברזל, שערים לגינה ושערים חשמליים, מעקות ומאחזי יד וכל מוצר לבית ולגינה שאתם זקוקים לו.

מסגריית פומפ הנמצאת באזור התעשייה של אלפי מנשה, ליד כפר סבא, מתמחה בעבודות ברזל שונות. אנו עובדים רק עם חומרים תקניים ואיכותיים ביותר ומסוגלים לתת לכם מענה עיצובי לכל בקשה שלכם. דני פומפ והצוות המיומן שלו יכולים לייצר עבורכם כל מה שאתם צריכים ברמה הגבוהה ביותר עם אחריות מלאה ויחס אישי – ללא תחרות.

מסגריות רבות מציעות את שרותיהן אבל המיוחד במסגריית פומפ, מלבד האיכות הבלתי מתפשרת, הוא היחס האישי והאדיב. דני פומפ, הבעלים של המסגרייה, הוא מסגר האוהב ברזל. הוא אמן ברזל בנשמתו והעיצובים היוצאים מבית היוצר שלו, הם בגדר אמנות של ממש. גדולתו מתבטאת גם ביכולתו הוירטואוזית לשלב חומרים כמו עץ וזכוכית ביצירות הברזל שלו. כדאי לכם להיכנס לגלריית התמונות של המסגרייה. תוכלו לצפות בגדרות ברזל יפהפיות פרי עבודתו של דני.

גדרות

למה להזמין גדר במסגריית פומפ?

דני פומפ ייצר עבורכם את הגדרות הטובות והיפות ביותר מברזל, על פי הצרכים והעיצוב שלכם. הוא לוקח על עצמו את האחריות מרגע שאתם יוצרים עימו קשר. דני זמין ונגיש בכל עת וניתן להשיגו ללא כל קושי בטלפון: 050-4883500. תוכלו לתאר בפניו את הצרכים שלכם והוא ייתן לכם הצעת מחיר הוגנת וברורה, תוך זמן קצר ביותר. דני ילווה אתכם אישית מרגע הפנייה שלכם, דרך הלבטים וההתלבטויות שלכם, הוא ישמח לייעץ ולהדריך ויעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר. באמצעות פרזול, נפחות ושילוב חומרים כמו עץ וזכוכית, נצליח ליצור עבורכם את הגדרות ושערי הברזל בדיוק כפי שאתם חולמים ומדמיינים, לשביעות רצונכם המלאה.

גדר ברזל היא גדר חזקה, איכותית, יציבה ואינה מושפעת מפגעי מזג האוויר. הברזל המגולוון והצביעה בתנור שומרים עליה מפני בלאי והתחזוקה שלה קלה. במסגריית פומפ נותנים גם חמש שנות אחריות על הצבע. כמו כן, מציעה המסגרייה שיפוץ וחידוש גדרות ושערים. לא תמיד צריך להזמין מוצר חדש. לעיתים אפשר לחסוך כסף רב בחידוש הגדר בלבד. גם במקרה זה, התןצאות תהיינה נפלאות.

כדאי לכם ליצור קשר עם דני פומפ. אתם תאהבו את המוצרים שלנו, ותחזרו להזמנות נוספות!

 

  • עיצוב גדרות
  • גדרות ושערים
  • התקנת גדרות
  • גדרות לבית
  • גדרות לגינה
שתפוEmail this to someoneTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on Facebook

רוצים לשמוע על המבצעים שלנו ?