מעקות

מעקות עבור פנים הבית ומחוצה לו הם אלמנטים בטיחותיים ועיצוביים, אפשרויות עיצוב המעקות הן אינסופיות ותלויות אך ורק בטעמכם האישי. השימוש בחומר הברזל תורם לעמידותם, חוזקם, הקלות שבניקיונם והוא חומר אידיאלי למטרה זו.

מעקה פנים

מעקה ברזל תורם רבות לעיצוב פנים הבית ומשדרג את מראהו ולכן חשוב שישתלב עם עיצוב הבית מבחינת צורת המעקה: ישרה, מעוגלת, מבחינת עוביים, מבחינת אופי המעקה: בעל קווים נקיים או מעוטר. מבחינת צבע המעקה: צבע ניטראלי שנבלע בין צבעי פנים הבית, או צבע עז שפורץ את הניטראליות ומבחינת סגנון המעקה: מודרני, כפרי או קלאסי. בנוסף, ניתן לשלב אלמנטים מחומרים נוספים כגון עץ, זכוכית או פלסטיק ולשלב פרזול או נפחות ברזל. יש אנשים שיעדיפו מעקות בעלות נוכחות משמעותית ויהיו כאלו שיבחרו במעקות שנבלעים בתמונה הכוללת, כמעט בלתי נראים.

מעקות

מעקה למדרגות

מטרתו של מעקה למדרגות אשר מוצב לצד גרם המדרגות היא ליצור תמיכה עבור המשתמשים בהם לאחיזה ונוחות בעליה ובירידה במדרגות ועבור מניעת נפילה. בנוסף, מטרתם של המעקות היא לייצר סביבה בטיחותית, לחסום ולהגן מפני נפילה מגובה, אנו גם מייצרים ומתקינים מעקות סביב מרפסות, סביב בריכות וכדומה.

אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שכל מעקה שמיוצר על ידי מסגריית פומפ הוא מעקה שבו הקפידו על איכות חומרי הגלם, על מקצועיות תהליך הייצור, על רמת גימור גבוהה, ועל איכות הצביעה לכן אין ספק שהמעקה יהיה עמיד בפני מזג אויר ובפני חלודה לאורך זמן רב ולא ידרוש תחזוקה שוטפת.

קיימת חשיבות מהותית לאיכות ומקצועיות התקנת המעקה, את המעקה יש לעגן היטב על מנת שיהיה בטיחותי, יציב וחזק אשר עומד בעומסים הנדרשים לכן אחריות התקנת המעקה אינה עוברת מידינו ותמיד יגיע מתקין מטעמנו להתקין את המעקה בצורה מקצועית שאינה מתפשרת.

המעקות שאנו מייצרים הם יצירות אומנות מעוצבות וייחודיות לכל לקוח, יחד איתכם נתכנן בקפידה את יצירת האומנות הפרטית שלכם. התקשרו כעת 050-488500 ונשמח לייעץ, להסביר ולהכיר או צרו קשר בטופס יצירת קשר ונחזור אליכם בהקדם. פנו אלינו עוד היום ואנו מבטיחים שלא תתחרטו!

 

  • מעקה למדרגות
  • מעקות ברזל
  • מעקות ברזל מעוצבים
  • מאחזי יד
  • מעקות חוץ
  • מעקה למרפסת
  • הגבהת מעקה
שתפוEmail this to someoneTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on Facebook

רוצים לשמוע על המבצעים שלנו ?