מעקה למדרגות

כאשר קיים גרם מדרגות בתוך הבית או בחדר מדרגות בבניין, יש צורך ברור לבנות מעקה למדרגות, כדי ליצור תמיכה למשתמשים בהם, לאחיזה נוחה בזמן עלייה או ירידה במדרגות ולצורך מניעת נפילה. מעקות למדרגות הם אמצעי בטיחותי מהמעלה הראשונה ויש להתייחס לתכנונם בכובד ראש וברצינות הראויה.

מעבר לנושא הבטיחות, מעקה למדרגות הוא אלמנט עיצובי ברור ולא ניתן להתעלם מנוכחותו בבית. קיימות אינספור אפשרויות עיצוב למעקות למדרגות. החומר המוביל בבניית מעקות הוא הברזל כיוון שברזל הוא חומר חזק התורם לכושר העמידות של המעקה לאורך זמן, קל לנקות אותו וקל לתחזק אותו.

מעקות למדרגות במגוון עיצובים

עיצוב המעקה למדרגות תלוי בטעמכם האישי. אין ספק שהוא חלק מהעיצוב של הבית אבל אתם תחליטו איך הוא ייראה ואיזה מקום הוא יתפוס במראה הכללי. ישנם מעקות בעלי פרופיל ישר וישנם מעוגלים. קיימים מעקות בעלי קווים נקיים ואחרים- מעוטרים. יש מעקות בצבעים עזים, דומיננטיים ובולטים לעין ואחרים צבועים בצבעים סולידיים ומשתלבים באווירה הכללית של הבית. קיימים גם סגנונות רבים למעקות למדרגות: סגנון כפרי, קלאסי או מודרני. מעקות רבים עשויים מברזל בלבד, אחרים משולבים בחומרים נוספים כמו עץ, זכוכית, פלסטיק, עבודת נפחות או פרזול.

אין ספק שהיופי חשוב אבל הדבר החשוב יותר במעקות הוא החלק הבטיחותי. מעקה למדרגות המיוצר במסגריית פומפ, יעניק לכם את הבטיחות המרבית. הוא עומד בכל התקנים ואתם יכולים לסמוך על חוזקו ללא כל פקפוק. במסגריית פומפ מקפידים על איכות חומרי הגלם, על רמת גימור גבוהה, על מקצועיות בתהליך היצור ועל איכות הצביעה.

מעקה למדרגות

במסגריית פומפ מייצרים מעקות למדרגות אבל גם למקומות נוספים בבית או בבניין: מסביב לבריכות, במרפסות, לגידור גגות וכדומה כשהמטרה היא לחסום ולמנוע נפילה מגובה. היות והמעקות מיוצרות באיכות גבוהה, הם חזקים במיוחד, קלים לתחזוקה ואינם מושפעים מפגעי מזג האוויר: הם אינם מחלידים ושומרים על צבעם המקורי ויופיים- לאורך זמן.

בכל המוצרים המיוצרים במסגריית פומפ מושקעים חשיבה מרובה ותכנון מדוקדק. כך זה בשערים ידניים או חשמליים, סוככים, מאחזי יד או כל מוצר מבוקש. הדבר נכון ומתבקש במיוחד בייצור מעקות למדרגות. אנו רואים חשיבות עליונה לא רק בתהליך הייצור של המעקה כי אם גם בהתקנתו. חייבים לעגן את המעקה כך שיהיה יציב, חזק ובטיחותי ויעמוד בעומסים הנדרשים. על כן, תהליך ההתקנה הוא באחריותנו המלאה ואנו עושים זאת במקצועיות עם איש מקצוע שהוכשר במיוחד לכך.

המעקות, פרי בית היוצר של מסגריית פומפ הם יצירות אמנות מרתקות ומדהימות ביופיין.

אתם יכולים ליצור עמנו קשר בלתי אמצעי, ישירות דרך דני פומפ, העומד לרשותכם בכל עת, בטלפון: 050-4883500 או באמצעות טופס יצירת קשר באינטרנט ואנו מבטיחים לחזור אליכם במהירות האפשרית.

אתם תהיו שבעי רצון מהמוצרים שתזמינו אצלנו, לא תתחרטו ותחזרו אלינו להזמנת מוצרים נוספים. זאת ההבטחה שלנו!

 

  • מעקה למדרגות פנים
  • מעקה למדרגות
  • מעקות
  • מעקות ברזל
  • מעקות ברזל מעוצבים
  • מאחזי יד
  • מעקות חוץ
שתפוEmail this to someoneTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on Facebook

רוצים לשמוע על המבצעים שלנו ?