סורגים

הדרך היעילה והטובה ביותר למגן את ביתכם היא באמצעות סורגים. סורגים משמשים בעיקר להגנה מפני פורצים אבל לא רק. הם יכולים למנוע  נפילה מגובה של ילדים העלולים לטפס על המעקה באין מבוגר משגיח. כך שסורגים יעילים גם לקומות הנמוכות כמו גם לקומות גבוהות. קיימים סוגים רבים של סורגים: ישנם סורגים קבועים וסורגים נפתחים. ישנם מגולוונים ואחרים- מעוצבים. סורגי אל- חלד, סורגים לחלונות וסורג מיוחד לדלתות.

את כל הסוגים ויותר, אנו מייצרים במסגריית פומפ הנמצאת באזור התעשייה של אלפי מנשה, ליד כפר סבא. כל המוצרים שלנו מיוצרים מהחומרים הטובים ביותר הקיימים, עם תו תקן ותו איכות. המומחיות שלנו היא ביצור עבודות מברזל. אנו שמים דגש על כך שהמוצר יהיה הטוב ביותר והאיכותי ביותר. באותה מידה, חשובה לנו מאוד רמת הגימור, האסתטיקה של המוצר, העיצוב שלו, הבטיחות והעמידה בתקנים המחמירים ביותר.

סורגים לחלונות

סורגים מעוצבים בהזמנה אישית

מעבר להיותם אלמנט בטיחותי, סורגים נחשבים יותר ויותר לאלמנט עיצובי המשתלב במראה הכללי של הבית. ישנם אנשים שלא מבינים כיצד אפשר לחיות בבית עם תחושת בית כלא. אבל במציאות של היום, פשוט אין ברירה אחרת מה גם שחברות הביטוח דורשות התקנת סורגים כחלק מתנאי הביטוח בקומות הנמוכות או בבתים פרטיים.

במסגריית פומפ, ייצרו עבורכם סורגים בהזמנה אישית, על פי טעמכם והעיצוב שלכם. אתם תופתעו לגלות עד כמה אפשר להתאים את עיצוב הסורג לקונספט הכללי של הבית. הסורג לא יהיה חריג בקווי המתאר של הבית, להיפך, הוא  יכול להפוך לחלק מובנה של הקירות והחלונות ותהיה לכם תחושה כאילו הוא היה שם מאז ומתמיד. דני פומפ, הבעלים של המסגריה, הוא איש ברזל בנשמתו. הוא חי ונושם ברזל, מעצב אותו כרצונו ומוציא תחת ידיו יצירות אמנות של ממש. לא קיימת בקשה לעיצוב של סורג שהוא לא יכול לבצע. דני פומפ עובד עם ברזל תקני  ובמסגרייה שלו מייצרים מוצרים רבים ומגוונים מברזל כמו שערים ידניים וחשמליים, מעקות למדרגות ולגגות, שערים לבית וגדרות וכמור מגוון רחב מאוד של סורגים.

גדולתה של מסגריית פומפ והמוניטין שלה אינן טמונות רק בטיב ובאיכות הבלתי מתפשרת של המוצרים. דני פומפ הוא הכתובת שלכם לכל שאלה, בעיה, דילמה או לבטים. התקשורת עימו נוחה וקלה וניתן להשיגו בכל עת בטלפון: 050-4883500. התקשרו אליו והוא ישמח לעזור ולייעץ. תוכלו גם לקבל הצעת מחיר לכל עבודה שאתם מעוניינים לבצע, בלי אותיות קטנות ובלי סעיפים חריגים.

במסגריית פומפ קשובים מאוד לבקשות הלקוח, לטעמו ולהשקפת עולמו. יחד עם זאת, יוכלו לעזור לכם בבחירת הסגנון, הצבע והעיצוב כדי שהכול ישתלב בהרמוניה הראויה בבית ובחצר.

דני פומפ ומסגריית פומפ עומדים לרשותכם. אתם תהיו מרוצים ותמליצו עלינו גם לאחרים. אנו מחויבים לטיב המוצר, לחוזקו, להתקנתו, לעמידותו בתנאי מזג האוויר ומתחייבים על מהירות תגובה, יחס אישי וטיפול מסור.

 

 

  • סורגים
  • סורגים לחלונות
  • סורגים לילדים
  • סורגים מעוצבים
  • סורגים לחלונות
  • סורגים
  • סורגים נפתחים
  • סורגים לחלונות
שתפוEmail this to someoneTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on Facebook

רוצים לשמוע על המבצעים שלנו ?