סורגים לחלונות

אתם מתכוננים לעבור לבית חדש צמוד קרקע, או לדירה חדשה בקומה גבוהה. קרוב לודאי שישנו נושא המעסיק אתכם ואתם חייבים למצוא לו מענה עוד לפני המעבר כי הנושא חשוב ודחוף. מדובר במיגון ובהגנה על בני הבית מפני פורצים אם תגורו בקומת קרקע ובבטיחות הילדים אם תגורו באחת הקומות הגבוהות.

בשני המקרים, גם בבטיחות וגם במיגון הפתרון האולטימטיבי הוא סורגים לחלונות. נכון הדבר באופן בולט כאשר מדובר בבטיחות הילדים

ובמניעת נפילה מגובה רב. אין דבר היכול להחליף את הסורגים וסורגים הם אלו שיכולים למנוע את הטרגדיה הבאה.

במסגריית פומפ שבאזור התעשייה באלפי מנשה, ליד כפר סבא, מייצרים סוגים רבים של סורגים לחלונות, בדגש רב על הבטיחות שלהם ועמידתם בתקנים המחמירים ביותר.

סורגים לחלונות

סורגים לחלונות – דברים שחשוב לדעת

לפני שאתם מזמינים סורגים לחלונות, עליכם לדעת מספר דברים חשובים שיעזרו לכם להבין מהם הצרכים האמיתיים שלכם. כי ישנם הבדלים מהותיים בין הצורך להגן על בני הבית מפני הסכנות שבתוך הבית וכאן מדובר בענייני בטיחות,  לבין הגנה על בני הבית מפני הסכנות שבחוץ וכאן מדובר במיגון.

ההבחנה בין הקטגוריות האלה חשובה כי התקנת סורגים לחלונות צריכה להיעשות בהתאם למטרה ולייעוד שלהם. סורגים לחלונות למניעת נפילת ילדים הם עדינים יותר וגם מחירם נוח יותר מאשר סורגים נגד פריצות. דרישות הבטיחות של התקנים הישראלים ברורות מאוד וחד משמעיות. סורגים לחלונות המיועדים למיגון ולמניעת כניסת פורצים, חייבים להיות מסיביים יותר, מצינורות ברזל בקוטר 16 מ"מ לפחות והם חייבים להיות מעוגנים לחלון.

אנו, במסגריית פומפ, עם צוות מקצועי בראשות דני פומפ, מתחייבים לספק לכם את הסורגים הבטיחותיים, החזקים והמעוצבים ביותר. דני פומפ הוא איש ברזל, נושם, חי ואוהב ברזל ומייצר מוצרי ברזל בטיב ובאיכות ללא פשרות העומדים בכל התקנים הנדרשים.

אנו מייצרים סורגים לחלונות מברזל מגולוון, פעולה המונעת מהברזל להחליד ובמילים אחרות: נמנעת ממנו קורוזיה. אם תבחרו להתקין סורגים בצבע, הצביעה בתנור תאטום את הסורג אטימה מוחלטת ותמנע ממנו כניסת לחות. גם פעולה זו מונעת חלודה אם כי היא יקרה יותר. אנו נותנים אחריות של חמש שנים על הצבע שאנו צובעים בו את המוצרים שלנו כמו: סורגים, מעקות ושערים.

במסגריית פומפ ישמחו לעזור לכם ויעמדו לרשותכם במתן ייעוץ ועזרה בבחירת המוצר. אתם מחליטים על פי טעמכם איך ייראו הסורגים בביתכם אבל אנחנו קובעים את האיכות והטיב בצורה שאינה מתפשרת.

סורגים ישרים או סורגים עם בטן, סורגים מתקפלים או סורגים קבועים, סורגים מעוצבים או סורגים מיוחדים, סורגים אמנותיים בצבעים שונים או סורגים עם אמירה מינימליסטית. תלוי בכם מה תזמינו ואנו נבצע עבורכם בדיוק את מה שאתם רוצים.

דני פומפ זמין כל העת לשירותכם בטלפון: 050-4883500. אנו מתחייבים על מהירות תגובה ועל יחס אישי ומסור.

 

  • סורגים לבית
  • סורגים מעוצבים
  • סורגים לילדים
  • סורגים
  • סורגים לחלונות
  • סורגים
  • סורגים נפתחים
  • סורגים לחלונות
שתפוEmail this to someoneTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on Facebook

רוצים לשמוע על המבצעים שלנו ?