עבודות ברזל

עבודות ברזל, עיצוב בברזל ואמנות הברזל הם התחום בו שולטים ביד רמה במסגריית פומפ הממוקמת באזור התעשייה של אלפי מנשה, ליד כפר סבא. דני פומפ  - הבעלים של המסגרייה הוא איש ברזל, חי ונושם ברזל ומייצר מוצרי ברזל תקניים, חזקים ואמנותיים. אין בקשה שתבקשו ואין רעיון שתדמיינו, שהוא לא יכול לבצע עבורכם. הכללים מאוד ברורים במסגריית פומפ: אתם תדמיינו את זה ואנחנו נבנה את זה – עבורכם. הכל אפשרי!

אנחנו מומחים לא רק לעבודות ברזל, לעבודות מתכת מעוצבות ולעבודות מסגרות. אפשר להזמין אצלנו עבודות מתכת המשלבות גם חומרים אחרים כמו ברזל וזכוכית. כאמור, כל מה שאתם חושקים בו, חולמים עליו, מדמיינים אותו או צריכים אותו – אנחנו יכולים לייצר עבורכם.

ישנן, כמובן, העבודות הקלאסיות בתחום הברזל כמו: סורגים לבית וסורגים לילדים, מעקות ברזל ומאחזי יד, שערים ידניים ושערים חשמליים. גם בתחומים אלו, אנו מובילים עם הנגיעה האישית והנוכחות המיוחדת של המוצר. אתם תבואו עם הרעיון שלכם אבל דני נמצא כאן, בשבילכם, כדי לייעץ, לעזור ולעשות את הבחירות הנכונות והמתאימות לכם ביותר.

סורגים, למשל, נועדו להיות אמצעי בטיחותי ואמצעי מיגון לדיירי הבית. הסורגים שלנו מיוצרים מהחומרים האיכותיים ביותר, הם בעלי תקן קפדני והם מותקנים על פי הכללים הנחוצים. הם עמידים, חזקים ויישארו עימכם לאורך זמן. אנחנו מייצרים סורגים מברזל במגוון רחב של סגנונות כמו סורגים ישרים, סורגי בטן , סורגים נפתחים ועוד. הכל עם הטעם שלכם והידע והמומחיות שלנו. גם השערים שלנו הם שערי ברזל, מעוצבים בגדלים וצבעים שונים. הם בטיחותיים, חזקים, תקניים ומעוצבים ביד אמן. תוכלו להזמין אצלנו שערים מברזל מעוטרים ומשולבים בחלקי עץ או מתכת, לבחירתכם. אנו משקיעים רבות בעיצוב על פי בחירת הלקוח. כדאי לכם להיכנס לגלריית התמונות של מסגריית פומפ, תוכלו להתרשם מהעיצובים הייחודיים שלנו ותופתעו מהמחירים ההגיוניים וההוגנים שאנו מתמחרים.

עבודות ברזל

עבודות ברזל שונות

מלבד העבודות הקלאסיות בברזל, אנו מייצרים, על פי הזמנה, מוצרי צריכה רבים לבית ולחצר. הרשימה שנביא כאן בפניכם היא חלקית ותוכלו להזמין כל מה שאתם רוצים ואוהבים:

מתקני כביסה, מתקנים לאופניים, סככות לרכב עשויות מברזל עם שילובי עץ, הצללות יפות, אמנותיות ומקוריות לחלונות, הגבהת מעקות למניעת נפילות ילדים, גדרות מסביב לבית ולחצר, גידור מקומות למניעת גישה כמו בריכות שחייה וחצרות פרטיות, קונסטרוקציות, גלריות, רמפות, סגירת מרפסות, מעקות לחדרי מדרגות ולגגות בתים ומדרגות מברזל, מעוצבות ובעלות אמירה ייחודית ומובילה בסגנון ועיצוב הבית, כך גם כל צורך ייחודי שלכם.

טיב המוצרים, רמת הגימור, חוזקם ועמידותם הם מאבני הדרך שלנו בעבודת המסגריה. אבל אנו שמים דגש מיוחד על השירות שלנו, על היחס האישי והאוזן הקשבת כלפי הלקוחות. דני פומפ הוא האיש שיטפל בכם וייתן מענה לכל צרכיכם.

ניתן ליצור קשר באמצעות טופס פנייה שבאתר האינטרנט או שאתם מוזמנים להתקשר אליו ישירות לטלפון: 050-4883500 . אנו מתחייבים על מהירות תגובה ועל שביעות רצונכם המלאה!

 

  • משענת רגליים סביב בר
  • משענת רגליים סביב בר
  • מתקן אופניים
  • מתקן לאופניים
שתפוEmail this to someoneTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on Facebook

רוצים לשמוע על המבצעים שלנו ?