עבודות מתכת

באזור התעשייה של אלפי מנשה, ליד כפר סבא,  נמצאת מסגרייה ייחודית ומיוחדת. אתם יכולים למצוא אין ספור מסגריות אבל מסגריית פומפ שבהנהלת דני פומפ שונה מכולן ביחס ובגישה שלה אל לקוחותיה. זאת לא 'עוד' מסגרייה. הקו המנחה שלה הוא לשים את שביעות הרצון של הלקוח בראש סולם העדיפויות. על כן, דני פומפ בעצמו הוא הכתובת לכל פנייה.

אתם מוזמנים להתקשר אליו בכל עת, להיוועץ בו, לחלוק עימו את הצרכים שלכם ואף לקבל הצעת מחיר הוגנת תוך זמן קצר ביותר וכל זאת בטלפון: 050-4883500. אתם תופתעו ממהירות התגובה!

במסגריית פומפ מייצרים עבודות מתכת מכל הסוגים שאתם מעלים בדעתכם. אנו מבצעים עבודות ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. יש לנו צוות מסור ומיומן מאוד ודני פומפ הוא הרוח החיה של המסגרייה. הוא איש ברזל, חי ונושם ברזל, אוהב ברזל ובעל נפש של אמן ברזל.

אנו מסוגלים לבצע כל עבודה בכל היקף תוך עמידה בלוחות זמנים מדויקים ובמחירים הוגנים. אנחנו כאן כדי ליצור עבורכם כל מה שאתם חושקים בו ומדמיינים אותו, ממתכת כמובן. דני הוא מומחה לא רק לעבודות מתכת מעוצבות ולעבודות מסגרות. אפשר להזמין אצלו עבודות מתכת המשלבות בתוכן גם חומרים אחרים כמו עץ וזכוכית.

עבודות מתכת

עבודות מתכת שאנחנו עושים

כל מה שאתם מדמיינים, אנו מסוגלים לבצע עבורכם. נציג בפניכם רשימה חלקית של עבודות מתכת שביצענו לאחרונה עבור לקוחות שלנו. תוכלו להיכנס לאתר שלנו ולהתבונן בתמונות המשקפות את היצירתיות, היופי ושלמות העבודות שלנו:

מלבד סורגים, שערים חשמליים, מעקות וגדרות אנו מייצרים מתקני אופניים, מתקני כביסה, סככות לרכב, הצללה לחלונות, קונסטרוקציות למטרות שונות, רמפות, מדרגות ממתכת, גלריות, מחסנים, פרגולות, חלונות מכל סוגי הפרופילים וזו רשימה חלקית בלבד.

כל העבודות במסגריה מתבצעות עם חומרים בתו תקן מחמיר. הברזל אצלנו מגולוון, המוצרים הצבעוניים עוברים תהליך צביעה בתנור והתוצאות תמיד מפתיעות ברמת הגימור הגבוהה וביצירתיות והמקוריות.

הרעיונות הם תמיד שלכם אבל אנחנו יכולים לייעץ, להציע, לעזור בבחירה ולהציג לכם רעיונות נוספים שאולי לא חשבתם עליהם. מעקות הברזל, למשל, הסגנון הנבחר, הגובה, עיצוב פיתוחי המתכת והצבע , יותאמו תמיד לחלל הבית ולסגנון הכללי השולט בו. ההתאמה שלנו אישית לכל לקוח ואנו מקפידים לא לחרוג מכלל זה. אנו מייצרים גדרות ברזל וגדרות מתכת גם סטנדרטיים אבל בעיקר בהתאמה אישית לכל לקוח. כל המוצרים שלנו הינם תקניים ובטיחותיים ואתם יכולים להיות רגועים ולסמוך עלינו בעיניים עצומות. המוצרים שלנו יחזיקו מעמד שנים ולא יתבלו בגלל פגעי מזג האוויר. בכל מקרה, יש אחריות של חמש שנים לצביעת המוצרים המתבצעת במסגרייה שלנו.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר. אתם יכולים להתקשר בטלפון אל דני ואתם יכולים לפנות אלינו באמצעות טופס פנייה מהיר שמצוי באתר. לא תצטערו. אנו מבטיחים שביעות רצון מלאה!

 

  • נעילת בלוני גז
  • עגלה למקרר
  • עגלה למקרר 2
  • גגון מתכת
שתפוEmail this to someoneTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on Facebook

רוצים לשמוע על המבצעים שלנו ?