גגונים

גגונים נועדו להגן על הבית ועל הכניסה לבית מפני השמש והגשם. זו המטרה המוצהרת שלשמה הם מיוצרים אבל עם השנים, אנשים הבינו שגגון המעוצב עם מחשבה ויצירתיות, יכול להוסיף הרבה מאוד חן ויופי לסביבה שלו והתוצאה המתקבלת היא כניסה מרשימה לבית.

כל בית פרטי חייב גגון ובאמת אחד הגגונים המבוקשים הוא גגון כניסה. קרה לכם בוודאי שחזרתם עמוסים בשקיות מהקניות בסופר, בגשם שוטף,  ונאלצתם לעמוד בכניסה רטובים, עד מציאת המפתח. ברור, שהרבה יותר נעים להיכנס הביתה כשיש מעל ראשכם גגוני כניסה. גגון כזה גם ימנע חדירת מי גשמים דרך מפתן הדלת ישירות לבית.

גם גגונים לחניה נפוצים ומבוקשים כי הם נועדו להגן על הרכבים מפני פגעי מזג האוויר. תסכימו שאין זה נעים להיכנס לרכב אחרי שעמד שעות, בקיץ, בשמש הלוהטת. הרבה יותר נוח ונעים להיכנס לרכב העומד במקום מוצל וגגון לחניה הוא הפתרון האולטימטיבי. היות ומדובר בשטח די גדול שצריכים לכסות אותו בגגון, חייבים לקבוע עבורו עמודים שיחוזקו היטב לקרקע וחייבים לרתום את הגגון לעודים כדי שהוא לא יעוף ממקומו ברוח חזקה.

גגונים

גגונים באיכות גבוהה

עבודה רצינית עם מיטב החומרים ומציאת פתרונות יצירתיים לכל בקשה, תוכלו למצוא במסגריית פומפ שבהנהלת דני פומפ. דני הוא לא רק מסגר במקצועו, הוא אמן עבודות הברזל. השימוש בחומרים הטובים ביותר, עם התקנים המחמירים, הפתרונות היצירתיים שלו לכל בעיה, הגימור המושלם בכל עבודה והיחס האישי לכל לקוח ולקוח, הופכים את העבודה של מסגריית פומפ ליצירת אמנות של ממש. גם גגון פשוט ייראה נהדר בביצוע מסגריית פומפ.

גגונים לבית או גגונים למרפסת, פרגולות ממתכת או מאלומיניום, שילובים של ברזל עם חומרים אחרים כמו עץ, גוונים מעניינים לצבעים המצפים את הברזל, את כל אלו ייצרו עבורכם במסגרייה של דני, על פי בחירה שלכם וייעוץ וליווי של דני.

גגונים למרפסת הם הפתרון הטוב ביותר לניצול מקסימלי של המרפסת בכל שעות היממה ובכול עונות השנה. קיימים הרבה סוגי גגונים למרפסת: ישנם חשמליים וישנם ידניים, ישנם כאלה שאינם נסגרים ואחרים ניתנים להסרה כשהם אינם בשימוש. ישנם דגמים שונים וצבעים שונים.

אתם תזדקקו ליעוץ כיוון שישנם סוגים כה רבים של גגונים עד שתתקשו להחליט איזה מהם הוא הטוב והיפה ביותר עבורכם. הגדולה של דני פומפ, מלבד היותו מסגר מומחה, היא בראייה הכוללת שלו: הוא לוקח בחשבון את עיצוב הבית, את החומרים שסביב ואת הסגנון השולט. הוא מתאם בין כל הגורמים ורק אז מחליט איזה גגון יהיה לכם המתאים ביותר תוך התחשבות  בטעמכם האישי ובקשותיכם. דני מייעץ, מכוון ומדריך. הוא יהיה שם, תמיד, בשבילכם, קשוב לכם ולרצונות שלכם.

כל מה שקשור בעבודות ברזל ומתכת, עיצוב, ייצור, התקנה וייעוץ מקצועי – הכול אפשרי מבחינת מסגריית פומפ, כשמעל כולם, עומד היחס האישי והאדיב.

מסגריית פומפ – זו הכתובת שלכם לעבודות ברזל ומתכת.

שתפוEmail this to someoneTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on Facebook

רוצים לשמוע על המבצעים שלנו ?