מאחז יד

מאחז יד הוא בעצם מעקה הצמוד לקיר, בדרך כלל ליד מדרגות, בבתים פרטיים ובמקומות ציבוריים ותפקידו הוא לעזור לאנשים המקשים לטפס במדרגות. למעשה, זהו אמצעי בטיחותי חשוב היכול למנוע נפילה או מעידה ממקום גבוה.

מאחזים ליד חייבים להיות עשויים מחומרים תקניים, חייבים להיות מורכבים בצורה תקנית ובטיחותית ורצוי שיהיו גם יפים.  בדרך כלל, מייצרים מאחז יד למדרגות מברזל או מתכת קשה אחרת. היות ומאחז יד כזה משמש כעזר לקשישים או לנכים, הוא חייב להיות חזק, יציב, מעוגן היטב לקיר ובגובה תקני מהמדרגות כמו גם במרחק תקני מהקיר אליו הוא נרתם. מאחזי היד חייבים להיות נקיים מזיזים, בליטות וקצוות חדים על מנת למנוע פציעת חתך או דקירה של המשתמשים בהם.

מאחז יד

סוגים של מאחזי יד

אם אתם זקוקים למאחז יד בביתכם, כדאי שתפנו למסגריית פומפ. כך תוכלו להבטיח לעצמכם שתקבלו את מאחז היד התקני והחזק ביותר, ממיטב החומרים הקיימים ובשירות אדיב ואישי. יתר על כן: ישנם סוגים כה רבים של מאחזי יד עד שתתקשו להחליט במה לבחור. ישנם מאחזי יד מאלומיניום, ישנם מברזל וישנם גם מעץ. ישנם גם מאחזי יד המשלבים ברזל עם עץ. הפרזול הנלווה למעקה או למאחזי היד האלה, הוא סיפור עוד יותר גדול. הפרזול או התומכים למאחזים כל כך מגוון עד שקשה להחליט מה מתאים למה.

דני פומפ, הבעלים של המסגריה והמוביל את הקו היצירתי והמקורי של העסק, נמצא כאן עבורכם ובשבילכם. הוא יכול לייצר עבורכם כל מה שאתם צריכים או חולמים אבל הוא יודע לייעץ ולכוון מתוך ראייה מקיפה של הבית, איזה סגנון יתאים לכם ביותר. כל מה שתבחרו, אם זה מאחז בחתך עגול או מאחז בחתך מלבני, ברזל עם שילוב של עץ או ברזל בלבד בצבע כזה או אחר, תוכלו להיות תמיד בטוחים בטיב ובאיכות המוצר.

כל מוצרי הברזל והמתכת הצבועים המיוצרים במסגריית פומפ, עוברים את תהליך הצביעה בתנור דבר המבטיח עמידות גבוהה לאורך זמן, צבע שאינו מתקלף או דוהה ומראה חדש, רענן ולא חלוד של המוצר הנבחר.

תשומת לב מיוחדת ניתנת במסגריית פומפ למאחזי יד לנכים.  מאחזים כאלה מאפשרים למוגבלים בתנועה לקום ממקומם, להתיישב בבטחה ולעמוד על רגליהם. מאחזי יד לנכים מצויים בבתי החולים, בבתי אבות ובבתים הפרטיים, בכל מקום: בחדרי השירותים, במקלחות וליד המיטות. דני והצוות במסגריית פומפ ייצרו עבורכם תוך הבנה מלאה של הצורך הקיים את מאחזי היד הטובים ביותר. הוא יכין מאחז נכים לאמבטיה מנירוסטה כדי למנוע חלודה או מאחז מפלדה למקום ללא מים ולחות.

תוכלו לסמוך על דני פומפ בעיניים עצומות. דני זמין תמיד לשירותכם, קשוב לצרכים שלכם וייצר את המוצר הטוב ביותר עבורכם.

 

  • מאחזי יד
  • מאחז יד
  • מאחז יד מעוצב
  • מאחז יד ממתכת
  • מאחז יד 7
  • מאחז יד 5
  • מאחז יד 2
  • מאחז יד 1
שתפוEmail this to someoneTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on Facebook

רוצים לשמוע על המבצעים שלנו ?