עבודות ריתוך

עבודות ריתוך היא לב ליבו ומהותו של עבודות המתכת בכלל ועבודות הברזל – בפרט. רתך המבצע עבודה כלשהי, צריך לדעת לעבד את החומר, לפשוט אותו מצורתו הגולמית ולהלבישו בדמות ובצורה הסופית והמבוקשת.

בצוות מסגריית פומפ ובראשות דני פומפ, חושבים על ברזל, מבינים את מהות הברזל ויכולים לבצע עבורכם כל עבודת ברזל שתחפצו. דני ואנשיו הם מומחים בעבודות ריתוך. יתר על כן, דני הוא אמן בנשמתו בעבודות ברזל. הוא העלה את עבודות הריתוך לדרגת אמנות וכל יצירה היוצאת מבית היוצר של המסגרייה שלו – היא עבודת אמנות.

עבודות המתכת שמבצעים במסגריית פומפ הן מגוונות ביותר: שערים חשמליים, סורגים מעוצבים, מעקות וגדרות, מדרגות ממתכת, מחסנים ופרגולות, מאחזי יד למדרגות ולנכים, חצרות אנגליות, מתקני אופניים ומתקני כביסה וכל מוצר שאתם זקוקים לו.

עבודות ריתוך

כל העבודות מתבצעות במסגרייה ע"י רתכים מקצועיים ומביני עניין. החומרים הנבחרים בקפידה רבה הם בעלי תו תקן מחמיר ועבודות הרתכות מתבצעות בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים.

למסגריית פומפ ישנם שלושה עקרונות מובילים ובלתי מתפשרים, עליהם מתבססת כל עבודת הצוות:

איכות וטיב החומרים – הכנת מוצרים מהחומרים הטובים ביותר הקיימים, להבטחת קיימות המוצר לאורך זמן, ללא השפעה של תנאי מזג האוויר ולשמירה על יופיו במשך שנים.

מוצרים תקניים ובטיחותיים בהתאמה אישית לכל לקוח – כל המוצרים עומדים בתקני בטיחות כמו גובה הגדרות, המרווחים בין הסורגים והתקנתם הבטיחותית. ישנם גם מוצרים סטנדרטיים אבל הדגש הוא תמיד על בקשת הלקוח, טעמו האישי ובעיקר ההתאמה לחלל הבית ולסגנון השולט בו.

העיקרון השלישי והמוביל הוא רמת הגימור הגבוהה. גם כאן, התוצאות הן ללא פשרות. רמת גימור גבוהה ביותר, יצירתיות ומקוריות הן מסימני ההיכר של מסגריית פומפ. דני פומפ מוביל שנים את הקו המנחה הזה ותוכלו לצפות בגלריית התמונות הממחישות את יופי המוצרים והמקוריות שבהם.

רתכות – הצד האמנותי שבעבודות הברזל

עבודות ברזל ועיצוב ברזל נחשבות לעבודה אפורה וקשה אבל האמת היא שזאת אמנות לשמה. רתכות היא החלק המשלים את כל החלקים לכלל התמונה השלמה המתקבלת. מלבד המוצרים הקלאסיים של עבודות הברזל, דני פומפ  פיתח מומחיות בייצור מוצרי צריכה מעוצבים ויפים לבית ולחצר והוא מומחה בשילובי ברזל עם חומרים אחרים כמו עץ ואבן. במסגרייה שלו ייצרו, על פי בקשתכם, הצללות יפות ומקוריות לחלונות, גגונים דקורטיביים למרפסות, פרגולות יפהפיות מאלומיניום וכל מה שאתם צריכים.

אין ספק שאתם תאהבו את עבודות הברזל והריתוך של מסגריית פומפ.

 

  • עבודות ריתוך בשטח
  • עבודות ריתוך
  • ריתוך סיר תעשייתי בבית עסק
  • שירותי ריתוך בבית עסק
  • שירותי ריתוך מקצועיים
  • עבודות ריתוך
  • עבודות ריתוך
  • עבודות ריתוך
שתפוEmail this to someoneTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on Facebook

רוצים לשמוע על המבצעים שלנו ?