פרגולות

עיצוב פרגולות להצללה והתאמתן לצרכי הלקוח הפכו זה מכבר לתורה שלמה. בארץ חמה כמו ארצנו כשהשמש שולטת ביד רמה ברוב חודשי השנה ואנו מחפשים מסתור מפניה, אין דבר שישווה לפרגולה יפה, מתוכננת היטב ובנויה כנדרש.

תחום הפרגולות הוא תחום רחב ביותר אבל נדרשת כאן מקצועיות רבה והיא עסק למקצוענים בלבד אם רוצים להגיע לפרגולה שווה באמת. נדרש שילוב של ידע וניסיון ובעיקר התאמה מרבית לצרכי הלקוח. עולם הפרגולות הוא עולם ומלואו וכל פרגולה היא יצירה בפני עצמה שאינה דומה לכל האחרות.

פרגולות כפתרון הצללה

פרגולות

פרגולות הן הפתרון הפופולרי ביותר בישראל להצללה בגינות בישראל. אבל לא רק בגינות: תמצאו פרגולות גם בדירות גן, בווילות או בפנטהאוזים, במרפסות של בתים ובפטיו למיניהם, בכניסה לבית או במקום הישיבה העיקרי בגינה. הן מכסות חלקים נרחבים וגדולים כמו גם פינות קטנות ואינטימיות.  גדולתן של הפרגולות אינו רק בהצללה מפני השמש כי אם גם ביכולתן לשמש מחסה מפני הגשם.

המגוון שתמצאו בתחום הפרגולות הוא גדול כמעט כמו מגוון הצרכים והדרישות של כל לקוח ולקוח.

החומרים העיקריים המשמשים לייצור פרגולות הם עץ, ישנן פרגולות אלומיניום וקיימות פרגולות ממתכת איכותית. ישנן פרגולות מעוצבות והן מבוקשות מאוד כי הן מייפות ומשדרגות את מראה הבית והחצר. הן משלבות ברזל עם עץ או אלומיניום והתוצאות המתקבלות יכולות להיות בגדר יצירות אמנות של ממש.

אם אתם זקוקים למוצרים מתחום מוצרי הברזל, כדאי לכם להכיר את מסגריית פומפ הממוקמת באזור התעשייה של אלפי מנשה שליד כפר סבא. המסגרייה מייצרת שערים, גדרות, מעקות, סורגים ואת כל מוצרי הצריכה שאנשים זקוקים להם בבית כמו מתקן לאופניים, מתקן כביסה, חצר אנגלית, גגונים למיניהם, סוככים, מאחזי יד למדרגות, מאחזי יד לנכים וגם פרגולות.

דני פומפ הוא אמן עבודות ברזל. הוא אוהב ברזל, חי ונושם ברזל ויכול לבצע כל עבודת ברזל שתחפצו בה. כך גם לגבי פרגולות: במסגרייה של דני מייצרים פרגולות ממתכת כמו גם פרגולות אלומיניום. דני, המקפיד מאוד על טיב החומרים ועל התקן הנדרש, יכין לכם פרגולה העשויה כולה מפרופילים של אלומיניום ולא מפח אלומיניום כמו גם לא מפח ברזל. גם הצבעים שתבחרו יצבעו עם הפרופילים בתנור. צביעת ברזל או צביעת מתכת בתנור גורמת לעמידות גבוהה יותר, לשמירה על גוון הצבע בכלל והאסתטיקה של המוצר, בפרט.

ישנן פרגולות אלומיניום קבועות וישנן פרגולות אלומיניום מתכווננות. ישנן כאלה המורכבות על גבי עמודים ואחרות – על ידי תלייה. העמודים מעוצבים ומותאמים לכלל מערך ההצללה. כל נושא הפרגולות קיבל תאוצה רבה בשנים האחרונות. על מנת להשיג תוצאות טובות ביותר, יש צורך בדיוק רב בייצורן. זה בדיוק המקום בו דני פומפ ואנשי הצוות שלו יכולים להוכיח את גדולתם.

כדאי לכם לפנות למסגריית פומפ. תקבלו מוצרים מעולים, שירות אדיב ואישי וגם המחיר – אטרקטיבי ביותר.

  • סוכת גפנים
  • סוכת גפנים
  • סוכת גפנים
  • סוכת גפנים
שתפוEmail this to someoneTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on Facebook

רוצים לשמוע על המבצעים שלנו ?