שערים

שער כניסה לבית ולחצר הוא המפגש הראשון וכמו רושם ראשוני הוא אחד המרכיבים המכריעים בקביעת התפיסה הכללית על המקום, "אין הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני" מה שהופך אותו לחשוב מאוד.

החשיבה העיצובית והתאמתה המלאה ללקוח מנחה אותנו בעת תכנון ועיצוב שער ברזל בד בבד עם בטיחותו ועמידותו של השער. שער כניסה לבית פרטי מהווה חלק מעיצובו של הבית כולו ולכן בתהליך משותף אתכם ובסיוע מעצבת הבית, נדאג לייצר הרמוניה והתאמה לבית ולגינה.

שער ברזל הוא בחירה אידאלית זאת מבזכות חוזקם, עמידותם לאורך זמן, יעילותם בהגנת הבית ותרומתם ליצירת אווירת פרטיות. במקביל מבחר הצורות, הצבעים והסגנונות הן אינסופיות ומותאמות אישית לרצונותיו וצרכיו של בעל הבית. אנו מתייחסים לשער ברזל כאל יצירת אומנות ויחד איתך נעבור את שלבי התכנון והעיצוב של שער הכניסה. נייצר שילוב הרמוני עם פריטי הברזל המשמשים למיגון ונוחות הבית וסביבתו כגון גדרות, סורגים, מעקות כניסה וניצור בטיחות והגנה לגרים בו תוך קישוט חזות הבית.

שערים

כיום ניתן לראות מגוון רחב מאוד של שערי ברזל דקורטיביים מעוצבים באופן יצירתי, ייחודי ובהרמוניה עם האלמנטים סביבם בצורה מושלמת ולקבל מהם השראה. קיימת האפשרות לשלב אלמנטים של נפחות ברזל, עיטורי ברזל, להשתמש בצבעים ובעיצוב המתאים לכם מסולידי ועדין עד מתוחכם אומנותי, במקביל לשימוש בכל רעיון ומחשבה יצירתית העולה בדעתכם, כאשר השמים הם הגבול. אך אל דאגה, נלווה אתכם בתהליך זה, נציג לכם מגוון רחב של אפשרויות ותוך סיוע של מעצבת הבית שלנו נייצר עבורכם את שער חלומותיכם.

שערים חשמליים הם יתרון אדיר לנוחות שנוצרה לאדם בזכות הטכנולוגיה, בעלי חצרות בתים בהן חניית הרכבים בתוכן, משדרגים את איכות חייהם בזכות האפשרות של פתיחת וסגירת השער ללא צורך לצאת מהרכב ולבצע ידנית את הפעולות. יתרון זה מורגש מאוד בימים גשומים, בימים חמים, אצל הורים לילדים אשר אינם מעוניינים להשאיר את ילדיהם ברכב בזמן פתיחת וסגירת השער, אנשים בעלי מוגבלויות ועוד. כל אלו הם יתרונות בנוסף לביטחון מפני כניסת זרים ומיגון חצר הבית כולה.

מסגריית פומפ הינה מסגריה המתמחה בייצור עבודות מסגרות מברזל כגון: סורגים מעוצבים לחלונות הבית ולמרפסת, מעקות ברזל למדרגות וכמובן מגוון שערים וגדרות מברזל: שערים חשמליים, שערים מעוצבים, שער כניסה לבית, שער לחצר. במקביל, נשמח לייצר עבורך מענה לכל צורך ייחודי שקיים לך כגון: מתקן אופניים, מתקן כביסה, סככה לרכב, הצללה לחלון, קונסטרוקציות, גלריות וכל רצון יצירתי אחר. בנוסף, שיפוץ, תיקון ושיפור מראה של עבודות ברזל קיימות מקטנות עד גדולות.

מסגריה עם התחייבות! אנו מתחייבים להעניק לכם שירות אישי, מקצועי ומוצרים איכותיים ביותר אשר יענו על כל צורך ורצון שקיים לכם. כל עבודת ברזל שאנו מייצרים מכילה בתוכה חשיבה ותכנון מדויק לפרטי פרטים, התאמה לדרישות ורצונות הלקוח, עיצוב ייחודי אשר משתלב עם הסביבה, ייצור מדויק ואיכותי אשר עושה שימוש בחומרים איכותיים, בכלי עבודה חדשניים ועל פי שיטות העבודה המקצועיות ביותר. אין לנו ספק שתצאו מרוצים ואנו בטוחים שאנחנו הבחירה הנכונה עבורך.

התקשרו כעת 050-488500 ונשמח לייעץ, להסביר ולהכיר או צרו קשר בטופס יצירת קשר ונחזור אליכם בהקדם.

 

  • שערים מעוצבים מברזל
  • שערים חשמליים
  • שער לחצר
  • שערים לבית
  • שערים לבית
  • שער לגינה
  • שערים מעוצבים
  • התקנת שערים
שתפוEmail this to someoneTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on Facebook

רוצים לשמוע על המבצעים שלנו ?