שערים חשמליים

בכל בית פרטי המוקף גינה, נחוצים שערים: שער הכניסה לדיירי הבית ולאורחיהם ושער לחניית המכונית. אין ספק שהשער הוא חלק מהעיצוב הכללי של הבית, יתר על כן, הוא כרטיס הכניסה וכרטיס הביקור של העיצוב. הוא צריך להתאים לקונספט הכללי, להשלים את המראה ולהוות יחד עימו הרמוניה בעיצוב.

שערים מיוצרים על פי רוב מברזל, במסגריות. הברזל הוא חומר חזק, עמיד בפני פגעי הזמן ומזג האוויר, נוח וקל לתחזוקה ובעיצוב אישי או מקורי, הוא גם תורם רבות לאסתטיקה של המקום. שערים יוצרים תחושת ביטחון לדיירי הבית ושומרים על הפרטיות שלהם.

מעבר להגנה ולביטחון שיוצרים השערים, הפריטים המיוצרים במסגריית פומפ הם מעין יצירות אמנות. כאן, תוכלו לשלב עץ או זכוכית עם הברזל. מבחר הצורות, הצבעים והסגנונות הוא כמעט אין סופי ותוכלו להזמין את הדגם המתאים והנראה לכם על פי תכנונכם האישי. אפשר לשלב אלמנטים אמנותיים של עיטורי ברזל או נפחות ברזל, בכל צבע וצורה שתחפצו.

שערים הם מוצר גדול ומושקע וההתייחסות אליהם במסגריית פומפ היא הרצינית ביותר, כמו גם אל שאר מוצרי המסגרייה. כל העבודות מיוצרות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר על מנת להבטיח לכם מוצר מעולה, בטיחותי, אסתטי ולשביעות רצונכם המלאה.

דני פומפ, בעל המסגרייה, הפך את היחס האישי והבלתי אמצעי לדבר המרכזי בשירות שהמסגרייה נותנת ללקוחות. דני הוא הכתובת  בשבילכם. הוא לשירותכם בטלפון: 050-4883500. אל תהססו להרים טלפון עם כל שאלה, התלבטות או בעיה.

שערים חשמליים

שער חשמלי  – מהמוצרים המעולים של מסגריית פומפ

שערים, כאמור, הם מוצר הכרחי בבתים עם גינה, בכניסות למבני ציבור ועוד. שערים חשמליים הם גולת הכותרת של הטכנולוגיה המודרנית. הם מסמלים את הנוחיות המרבית שיכול אדם הנוהג ברכב להשיג בעת הגיעו ליעד. אין צורך לצאת מהרכב כדי לפתוח את השער, אין  צורך להשאיר את הילדים ברכב, הכל נעשה בלחיצת אצבע על השלט, בקלות, יעילות ומהירות. בימים גשומים, בימים חמים, אנשים עם מוגבלויות או מטעמי ביטחון, כל מי שמתקין שער חשמלי, יידע לספר על הנוחיות הקיימת בדבר.

מסגריית פומפ היא מסגרייה עם התחייבות. מלבד היחס האישי וחומרי הגלם האיכותיים, המסגרייה מחויבת להיענות מהירה בכל זמן: כך בהזמנת מוצר חדש, במתן הצעת מחיר ובשירות לאחר ההתקנה במקרה של תקלה או כל בעיה אחרת. במסגריית פומפ לא ינסו למכור לכם מוצר אלא אם יהיו משוכנעים שהוא מתאים בדיוק לצרכים שלכם. אתם מוזמנים לבדוק את הפרטים הקטנים כמו צורת הצביעה או צורת הגלוון ותוכלו לוודא שהכול מבוצע על פי התקנים המחמירים ביותר.

מגוון השערים החשמליים הוא רחב ביותר: ישנם שערי הזזה על מסילה, שערי כנף חשמליים, שערי הזזה צפים או מחסומים חשמליים. אפשר להפעיל אותם באמצעות שלט רחוק, טלפונים מזוהים, קורא כרטיסים מגנטיים ועוד.

מה שלא תזמינו, מסגריית פומפ תספק לכם את המיטב, לשביעות רצונכם המלאה.

 

שתפוEmail this to someoneTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on Facebook

רוצים לשמוע על המבצעים שלנו ?