שערים לבית

בשנים האחרונות, הולכת וגוברת המודעות לסביבה בה אנו חיים. אנו מחפשים סביבה נקייה, בטיחותית ובעיקר אסתטית. שערים לבית הם לא מה שהיו בעבר:  שער לבית שימש כמקום כניסה לחצר או לבית ותו לא. כיום, זהו טרנד אופנתי ומהווה חלק בלתי נפרד מהחזות החיצונית והמראה הכללי של בית המגורים. מייחסים חשיבות כה רבה לשער הכניסה לבית פרטי, עד כי האדריכל או מעצב הבית עובדים על עיצובו מול המסגרייה שנבחרה לבצע את העבודה.

עליכם לזכור כי שערים לבית מלבד היותם אלמנט אסתטי וקישוטי, הם אמורים להגן על בטיחות דיירי הבית, על פרטיותם ועל נוחיותם. ניתן ליצור שערים לבית מחומרים שונים אבל הברזל, שהוא החומר המוביל בקרב המתכות, הוא המבוקש מכולם.

במסגריית פומפ, ייצרו עבורכם את השערים הטובים ביותר מברזל, על פי העיצוב והצרכים שלכם. דני פומפ לוקח על עצמו אחריות אישית מרגע שאתם יוצרים קשר עם המסגרייה וילווה אתכם לאורך כל התהליך דרך בחירת העיצוב וכלה בהתקנת השער וגם לאחר מכן. דני הוא הכתובת שלכם גם לכל תקלה, בעיה או שאלה שתתעורר אצלכם. אל תהססו להתקשר לטלפון של דני פומפ:  4883500 -050 ותיענו מיידית.

מסגריית פומפ היא מסגרייה המתמחה בעבודות ברזל שונות, עובדת עם החומרים התקניים והאיכותיים ביותר מברזל כמו: שערים לבית וגדרות, מעקות מברזל, סורגים, שערים חשמליים וידניים ותענה על כל צורך שלכם ועל כל בקשה עיצובית.  דני והצוות שלו יכולים לייצר עבורכם כל מה שאתם צריכים ברמה הגבוהה ביותר ועם אחריות ויחס אישי.

שערים לבית

ישנן הרבה מסגריות אבל הייחוד במסגריית פומפ הוא היחס האדיב והאישי, מלבד האיכות הבלתי מתפשרת. דני הוא מסגר בנשמתו ובעיקר אוהב ברזל עם נפש של אמן. אמנותו היא אמנות הברזל אבל גדולתו מתבטאת גם בשילובי החומרים כמו עץ וזכוכית בתוך עבודת הברזל. כדאי לכם להיכנס לגלריית התמונות של המסגרייה. תוכלו למצוא שער לבית ייחודי שיש רק אחד כמותו, צבעוניות מרעננת ומעניינת, מעקות מעוצבים על גגות, מאחזי יד בגרמי מדרגות בסגנון אמנותי – אישי, מקסימים ביופיים.

שער כניסה לבית עם מגוון אפשרויות

קיימים סוגים שונים של  שערים לבית. המבנה יכול להיות של התקן כנף ממתכת, התקן מתרומם, התקן הזזה או התקן נגרר. הגודל וסוג השער ייקבעו במשותף על ידך, הלקוח, בשיתוף עם דני פומפ ועובדי המסגרייה. העבודה נעשית באחריות מלאה, הצביעה בתנור והגלוון המקצועי הם ללא פשרות, כך גם ההובלה וההתקנה. המחירים הוגנים מאוד והם פועל יוצא של גודל השער והדגם המבוקש.

תוכלו לקבל הצעת מחיר בטלפון או בביתכם אם תזמינו אותנו ותרצו שנהיה נוכחים פיזית במקום המיועד להתקנה. אגב, על פי הכללים הנכונים, מומלץ שנציג מטעמנו יגיע לביתכם על מנת להבין את הדרישות, לקחת מידות מדויקות ולדאוג לכך שיהיו אפס טעויות.

אתם תיהנו בוודאות מהמוצרים שלנו ותמליצו עלינו גם בפני חבריכם.

 

  • שערים
  • שער לבית
  • שערים לבית
  • שערים לבית פרטי
שתפוEmail this to someoneTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on Facebook

רוצים לשמוע על המבצעים שלנו ?