שער לחצר

שער הכניסה לבית או לחצר הוא האלמנט העיצובי הראשון בו עינינו נתקלות והוא מותיר בנו את הרושם הראשוני לפני הכל. שער לחצר תוחם אותו, תורם להרגשת הבטיחות והוא חלק מהקונספט העיצובי של הבית כולו. על כן, חשוב מאוד להיוועץ באנשי מקצוע כמו המעצב שלכם אך גם המומחים לשערים יוכלו לעזור לכם.

במסגריית פומפ, למשל, עוסקים במגוון רחב של עבודות ברזל, תוך הקפדה על איכות ללא פשרות, שרות יעיל ומסור אך גם דגש על חשיבה יצירתית ומקוריות בכל מוצר המוזמן אצלנו. במסגרייה שלנו מייצרים מעקות כניסה, סורגים מעוצבים לבית ולמרפסת, שערים חשמליים וידניים ושערים לחצרות. כל העבודות מבוצעות מהחומרים האיכותיים ביותר, מברזל מגולוון וצבוע בתנור. אנו נותנים אחריות לחמש שנים לצבע המוצר שאנו מייצרים!

בכל השערים כלומר: שערים חשמליים, שערים ידניים או שערים לחצר ניתן לשלב עץ וזכוכית עם הברזל. הברזל הוא החומר החזק והמסיבי. האלמנטים הדקורטיביים המוסיפים את היופי, האסתטיקה והחן הם החומרים המשתלבים בתוך עבודת הברזל והם אלו היוצרים את האלמנט הקישוטי של השערים.

קל מאוד ליצור איתנו קשר. דני פומפ הוא הבעלים של המסגרייה והוא גם הכתובת שלכם ובשבילכם. צלצלו אליו ותיענו מיידית. התייעצו עימו והוא תמיד יעמוד לשרותכם. הטלפון של דני הוא: 050-4883500.

שער לחצר

שערים לחצר באיכות גבוהה

חשוב לנו להדגיש שאנו דואגים לטיב המוצר, ללא פשרות. האחריות שלנו מתחילה עם תכנון המוצר, נמשכת דרך ייצורו, התקנתו והרבה לאחר מכן. יחד עם הלקוח, אנו רואים את התמונה השלמה. אנחנו ממליצים, מאירים את עיני הלקוח, מפנים את תשומת ליבו ומפעילים שיקול דעת מקצועי ואחראי. בכל שלב, הלקוח הוא המרכז ואנו מתאימים את עצמנו לכל בקשה ולכל מצב.

כדאי לכם להיכנס לקטלוג התמונות של המסגרייה ולחוות הדעת של הלקוחות שלנו. תוכלו לראות את היצירתיות של יערה, את הדמיון האמנותי של דני ואת התוצאות המרהיבות המתקבלות.

השערים לחצר שאנו מייצרים יכולים להיות סטנדרטיים או ייחודיים, קטנים או גדולים. המשותף לכולם הוא האיכות הגבוהה בה הם מיוצרים. אנו רוצים להסב גם את תשומת ליבכם לכך שאפשר לחסוך עלויות גבוהות אם מתקנים או משפרים את המראה של שערי ברזל ישנים. אין צורך לזרוק את הישן ולהחליפו בהכרח בחדש. ישנם שערים ישנים או אף עתיקים שלא נס קסמם. התייעצו עימנו, הזמינו אותנו לראותם ונייעץ לכם מה ניתן לעשות עימהם. גם במקרה כזה של תיקון ושיפור המראה הישן, אנו נותנים אחריות של חמש שנים לצבע!

אנחנו בטוחים שלא תצטערו שבחרתם במסגריית פומפ. אנחנו יודעים שתחזרו אלינו עם הזמנות נוספות כי  עם טיב, יופי ושרות מסור אי אפשר להתווכח. אתם תהיו שבעי רצון מכל עבודה שתזמינו ואנחנו יודעים שתמליצו עלינו גם בפני החברים שלכם.

לשרותכם תמיד, דני ומסגריית פומפ.

  • שערים
  • שערים לבית
  • גדרות
  • שער לגינה
שתפוEmail this to someoneTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on Facebook

רוצים לשמוע על המבצעים שלנו ?