תיקון שערים

אין ספק שעיצוב השער לבית אינו נופל בחשיבותו מעיצוב הבית כולו. זהו כרטיס הכניסה לבית בו אתם גרים ומלבד האסתטיקה וההרמוניה שלו עם הסביבה, תפקידו וחשיבותו מתבטאים בהגנה על בני הבית, בתחושת הביטחון שהוא מעניק לכם ובשמירה על הפרטיות שלכם.

עיצוב שער לבית הוא תורה שלמה. אתם תרצו שהוא יהיה חזק, עמיד בפני פגעי מזג האוויר ואמין עם כמה שפחות תקלות. מסגריית פומפ ידועה באיכות הגבוהה של השערים שהיא מייצרת. הברזל מגולוון, הצביעה נעשית בתנור, הצבעים לבחירה- מרהיבים ביופיים והעיצוב הוא אישי, לבקשת הלקוח וטעמו הבלעדי. דני פומפ, הבעלים של המסגרייה הוא הכתובת האחראית לתכנון השער, לעיצובו, לייצור שלו ולהתקנה בביתכם. הדיוק וההקפדה על כל הפרטים בייצור ובהתקנה מביאים למספר מועט ביותר של תקלות, אם בכלל. אבל, אם בכל זאת חל קלקול, דני כאן, לשרותכם, במהירות ואמינות יוצאות דופן. תיקון שערים ומתן שרות הם מעמודי התווך של המסגרייה. תוכלו למצוא את דני בטלפון 050-4883500 ותיענו במהירות וביעילות.

שערים חשמליים ושערי כניסה ידניים הם לא רק יפים כי אם גם חזקים מאוד. ובכל זאת, חל לעיתים קלקול טכני כלשהו. אנו מתקנים שערים שאנחנו ייצרנו אך גם שערים אחרים. אנו עוסקים לא רק בתהליך תיקון שערים כי אם גם בשיפור המראה של שערי ברזל מקטנים ועד גדולים. אם הצבע דהה בגלל פגעי מזג האוויר ותחליטו לצבוע את השער, אנו נעשה זאת עבורכם עם התחייבות ואחריות של הצבע לחמש שנים.

תיקון שערים

מי מוסמך לתקן שערים?

שערים חשמליים הם עסק לא פשוט. במקרה של תקלה, כדאי לפנות לחברה מקצועית העוסקת בהתקנת שערים ומכירה את הנושא על בוריו. מסגריית פומפ עוסקת בכך במקצועיות ובאחריות. תקלות יכולות להיות מכמה סוגים: מפגיעה חיצונית ומכאנית של רכב בשער או חבלה כלשהי, מפגעי מזג האוויר או מבעיות נעילה, וויסות וסגירה הקשורות למעגלים החשמליים.

לא חשוב מהו סוג התקלה. אם תזמינו את תיקון שער במסגריית פומפ, תקבלו שרות מהיר, אמין ומקצועי, ללא פשרות. ברגע שאנו לוקחים על עצמנו עבודה כלשהי, אנחנו לוקחים על עצמנו גם את מלוא האחריות מתחילת העבודה ועד סופה. אין מצב שלא תהיו מרוצים. אתם תחזרו אלינו עם עבודות נוספות וגם תמליצו עלינו לחברים שלכם.

המומחיות שלנו היא בתחום עבודות הברזל. אנו מייצרים מעקות ברזל, מאחזי יד בקרבת מדרגות, סורגים, סוככים וכל מה שקשור לצרכי הבית והגינה. האסתטיקה חשובה לנו מאוד ושביעות רצון הלקוח- עוד יותר. על כן, הכל נעשה בשיתוף פעולה עימכם, הלקוחות. אתם מביאים את טעמכם ודרישותיכם  ואנו נעמיד לרשותכם את המקצועיות שלנו והשרות היעיל והמהיר שהפך לשם דבר.

הרימו טלפון עכשיו אל דני פומפ. לא תצטערו ולא תתחרטו. אנו מבטיחים שביעות רצון- באחריות.

 

  • התקנת שערים
  • התקנה בבית הלקוח
  • שערים לבית
  • תיקון שערים
שתפוEmail this to someoneTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on Facebook

רוצים לשמוע על המבצעים שלנו ?